KOKORO

Somatyczny coaching transformacyjny

Coaching, który oferuję oparty jest na metodzie Clean Language (czystego języka) opartej na badaniach neurobiologów nad sposobem pracy ludzkiego umysłu; łącząca mindfulness z metaforą i wizualizacją. Poprzez sekwencję specjalistycznie sprecyzowanych pytań pacjent odnajduje unikalne metafory do opisania stanów umysłu, emocji i ciała. Prowadzi to do neurologicznej integracji procesów myślowych w prawej i lewej półkuli mózgowej i połączenia z ciałem.

Nauczę Cię też interocepcji – czyli takiego porozumienia ze swoim ciałem abyś mógł/mogła szybko i efektywnie rozluźniać mięśnie w każdej sytuacji, nawet trudnej czy konfliktowej, w czasie biurowej narady, decydującej rozmowy lub pracując długo przy komputerze. Aby ten efekt uzyskać, dopasuję do Twoich potrzeb ćwiczenia ruchowe (rozluźniająco, wzmacniające) a także oddechowe wraz z medytacją w stylu mindfulness. Nauczę Cię też jak stać i siedzieć by nie obciążać kręgosłupa.

Efektem jest pozbycie się bólu, ulga przy napięciach i uwolnienie czasem wieloletnich blokad. Coaching Somatyczny pomoże Ci też przy chronicznym bólu głowy lub żołądka.

Coaching pomoże Ci jeśli masz obniżone poczucie własnej wartości i przez to nie osiągasz w życiu tego o czym marzysz. Ze mną nauczysz się dostrzegać swoje dobre strony i wartości i wykorzystywać je by osiągać cele które sobie wytyczysz.

Coaching to nie terapia psychologiczna ale głębsze wejście i dialog z ciałem może uwolnić zablokowane emocje. Dlatego też zalecane jest aby osoby funkcjonujące w wielkim stresie, z historią traumy, depresji albo choroby psychicznej skonsultowały się z lekarzem specjalistą przed rozpoczęciem procesu.

Wygodne miejsce do siedzenia, zeszyt i przybory do pisania. Proszę znaleźć spokojne miejsce gdzie nikt nie będzie przeszkadzał.