KOKORO

Praktykując ćwiczenia które opracuję dla Ciebie w indywidualnym programie coachingowym osiągniesz takie korzyści: 

głęboki spokój;

lepsza jakość snu;

pozbycie się bólu;

ulga przy napięciach emocjonalnych i fizycznych;

uwolnienie wieloletnich blokad;

rozwój samo-świadomości;

poczucie zadowolenia i siły;

Coaching Somatyczny pomoże Ci przy chronicznych bólach głowy, mięśni, stawów, chorobach kobiecych lub układu trawiennego.

Coaching somatyczny (Soma oznacza ciało widziane przez nasze Ja) oparty jest na połączeniu z ciałem w ruchu medytacyjnym z elementami Qi Gong, ruchu spontanicznego Katsugen i Rushen a także elementów Nei Gong (Taoistycznej alchemii wewnętrznej). Osiągamy połączenie z emocjami, ich akceptację, doprowadzamy do uwalniania i transformacji trudnych emocji (np. gniewu w moc).

Pracuję też metodą Radykalnej Akceptacji – przez wizualizację i medytację, pracę z oddechem ale też kreatywnie z kolorem, metaforą i głosem.

Odkryj ponownie magię życia! Skontaktuj się aby umówić się na bezpłatną sesję próbną.

Koaktywny Coaching Somatyczny dla Kobiet. Spokój umysłu, transformacja trudnych emocji i uwolnienie od napięć i bólu.

Coaching to nie terapia psychologiczna ale głębsze wejście i dialog z ciałem może uwolnić zablokowane emocje. Dlatego też zalecane jest aby osoby funkcjonujące w wielkim stresie, z historią traumy, depresji albo choroby psychicznej skonsultowały się z lekarzem specjalistą przed rozpoczęciem procesu.

Wygodne miejsce do siedzenia, zeszyt i przybory do pisania. Proszę znaleźć spokojne miejsce gdzie nikt nie będzie przeszkadzał.

x  Powerful Protection for WordPress, from Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security