KOKORO

Poznaj mnie bliżej

Już od dziecka fascynował mnie oddech i wymyślałam różne sposoby na relaksację, aby szybciej zasnąć lub uspokoić umysł. Gdy dorosłam zagubiłam się. Jak wielu z nas pracowałam długie godziny i w pogoni za nauką i pracą straciłam zdolność słuchania swojego ciała i połączenia z Sobą. Zatrzymała mnie cukrzyca, bóle kręgosłupa i wirus powodujący Labyrinthitis – okropne zawroty głowy (vertigo). Wtedy zdecydowałam że czas zmienić drogę, zaczęłam na nowo odkrywać jak cudowne i fascynujące jest ludzkie ciało, co potrafi nasz organizm, i jaką ulgę sprawia mi dostrojenie się do jego sygnałów, pogrążenie w jego opowieści.

Dziś jestem jedną z niewielu w Polsce terapeutką z dyplomem Shiatsu Zen. Studiowałam w London Shiatsu College i jestem członkiem The Shiatsu Society UK. Osiągnięcie dyplomu wymagało pogłębionych studiów z zakresu anatomii, fizjologii i patologii. Jestem też trenerem powięzi kręgosłupa lędźwiowego metodą Franklina. W czerwcu uzyskam dyplom trenera Qi Gong i Medytacji Mindfulness z włączeniem ćwiczeń oddechowych. Moje doświadczenie i wiedzę o pracy z ciałem łączę w coachingu transformacyjnym i somatycznym pracując z metodą tzw. Clean Language (Czysty Język). Niezmiernie wspierający jest dla mnie kontakt z naturą i dlatego też zrobiłam kurs terapeuty Shinrin Yoku czyli Kąpieli Leśnych. Dzięki tym praktykom dziś żyję pełna mocy, spokoju i radości, sprawna, bez bólu, objawów vertigo i zaprzyjaźniona z moją cukrzycą.

Agnieszka Sadraei właścicielka Kokoro

Wykorzystując moją wiedzę i doświadczenie pomogę Ci ulepszyć jakość życia, nabrać sił i energii, określic cel i znaleźć swoją drogę, nauczyć się dostrzegać swoje dobre strony i czerpać z nich siłę. Skontaktuj się jeśli masz choroby przewlekłe, bóle kręgosłupa lub stawów, kłopoty z równowagą, chcesz się wzmocnić i zadbać o swoją odporność. Moje terapie pomagają też przy chorobach kobiecych i objawach związanych z menopauzą. Napisz jeśli masz nawyki które Ci nie służą, chcesz się pozbyć nałogów. Albo po prostu masz dość bezsennych nocy gdy twój umysł wymyśla coraz to nowe, szalone scenariusze a ty chcesz spokoju i odpoczynku.

“… ludziom, którzy stawiają dobro ciała ponad dobro powszechne, można powierzyc dobro rzeczypospolitej, a ludzie którzy traktują organizm państwa tak łagodnie jak własny organizm, godni są nią rządzić.”

Lao Tzu, Tao Te Ching

Zdjęcia ze spotkań