KOKORO

Poznaj mnie bliżej

Już od dziecka fascynował mnie oddech i wymyślałam różne sposoby na relaksację, aby szybciej zasnąć lub uspokoić umysł. Gdy dorosłam zagubiłam się. Jak wielu z nas pracowałam długie godziny i w pogoni za nauką i pracą straciłam zdolność słuchania swojego ciała i połączenia z Sobą. Żyłam w dużym stresie, nie mogłam spać, budziłam się dręczona pędzącymi myślami. Powodowało to wręcz fizyczny ból i czasem myślałam że oszaleję. W końcu zatrzymała mnie cukrzyca, bóle kręgosłupa i wirus powodujący Labyrinthitis – okropne zawroty głowy (vertigo). Wtedy zdecydowałam że czas zmienić drogę, zaczęłam na nowo odkrywać jak cudowne i fascynujące jest ludzkie ciało, co potrafi nasz organizm, i jaką ulgę sprawia mi dostrojenie się do jego sygnałów, pogrążenie w jego opowieści.

Dziś jestem jedną z niewielu w Polsce terapeutką z dyplomem Shiatsu Zen. Studiowałam w London Shiatsu College i jestem członkiem The Shiatsu Society UK. Osiągnięcie dyplomu wymagało pogłębionych studiów z zakresu anatomii, fizjologii i patologii. Mam też dyplom trenera Qi Gong i Medytacji Mindfulness z włączeniem ćwiczeń oddechowych, także z Shiatsu College London. Pracowałam z nauczycielami którzy uczyli się u Shizuto Masunaga, twórcy Shiatsu Zen, i Pauline Sasaki, która stworzyła Quantum Shiatsu. Uczę się nadal u Billa Palmera, twórcy Movement Shiatsu i renomowanego nauczyciela Nei Gong. Moje doświadczenie i wiedzę o pracy z ciałem łączę w coachingu transformacyjnym i somatycznym pracując z metodą tzw. Clean Language (Czysty Język). Niezmiernie wspierający jest dla mnie kontakt z naturą i dlatego też zrobiłam kurs terapeuty Shinrin Yoku czyli Kąpieli Leśnych. Dzięki tym praktykom dziś żyję pełna mocy, spokoju i radości, sprawna, bez bólu, objawów vertigo i zaprzyjaźniona z moją cukrzycą.

Wykorzystując moją wiedzę i doświadczenie pracuję z kobietami żyjącymi w stresie który powoduje bezsenność, stany lękowe, napady paniki, napięcia emocjonalne i fizyczne.

Pomogę Ci:

  1. odzyskać spokój i radość życia
  2. dobrze spać
  3. zaprzyjaźnić się ze swoimi emocjami i uwalniać te „trudne”. 
  4. odzyskać siłę i energię   

Otrzymasz ćwiczenia dzięki którym będziesz mogła polepszyć jakość życia, nabrać sił i energii, określić cel i znaleźć swoją drogę. Napisz jeśli masz dość bezsennych nocy gdy twój umysł wymyśla coraz to nowe, szalone scenariusze a ty chcesz spokoju i odpoczynku.

„… ludziom, którzy stawiają dobro ciała ponad dobro powszechne, można powierzyc dobro rzeczypospolitej, a ludzie którzy traktują organizm państwa tak łagodnie jak własny organizm, godni są nią rządzić.”

Lao Tzu, Tao Te Ching

x  Powerful Protection for WordPress, from Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security