KOKORO

Cennik

Umów się ze mną na bezpłatną 30 minutową konsultację w sprawie indywidualnego kompleksowego programu terapeutycznego który może obejmować elementy wszystkich terapii wymienionych poniżej.

Oferuję karty podarunkowe na pakiety, przy zakupie trzech 10% zniżki.

Shiatsu

Sesja 60min (+ darmowa konsultacja 30 min) – 150zł

Pakiet 4 sesji – 10% zniżki –  540zł

medytacja z ćwiczeniami oddechowymi

W tej chwili oferuję sesje medytacyjne jako część programu indywidualnego w ramach Somatycznego Coachingu Transformacyjnego. Jeśli są Państwo zainteresowani indywidualną sesją medytacyjną proszę o kontakt przez formularz na tej stronie. 

Oferuję też specjalne ceny dla grup!

mindful movement i qi gong

Ruch medytacyjny – zdrowy kręgosłup lub budowanie odporności przy pomocy Qi Gong i ruchu medytacyjnego i gimnastyki metodą Franklina (sesje zdalne lub indywidualnie w gabinecie)​

W tej chwili oferuję sesje tego rodzaju jako część programu indywidualnego w ramach Somatycznego  Coachingu Transformacyjnego. Jeśli są Państwo zainteresowani indywidualną sesją mindful movement i/lub Qi Gong proszę o kontakt przez formularz na tej stronie. 

Oferuję specjalne ceny dla grup! 

SOMATYCZNY coaching TRANSFORMACYJNY

Sesje zdalne – Zoom lub Skype

Darmowa konsultacja 30 minut

Pakiet 6 sesji – 1500zł

Program indywidualny w zakres którego mogą wchodzić sesje ruchu z uważnością, nauka stania i siedzenia w taki sposób aby uwolnić się od, lub uniknąć bólu kręgosłupa i napięć mięśniowych, sesje medytacyjne, oddechowe i Clean Language – uwalniające ból, stres i negatywne myśli. W pakiecie oferuję Pdf z indywidualnym zestawem ćwiczeń i nagranie medytacji lub ćwiczeń oddechowych.